15 черкаських поліцейських склали присягу

Головне Новини
15 черкаських поліцейських склали присягу

Захід відбувся на території Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Після присяги новобранці отримали поліцейські жетони від керівництва.

Лави черкаської поліції поповнили мотивовані хлопці та дівчата, які втілили свою мрію стати частиною Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Вони свідомо обрали захист нашої держави своїм обов’язком та готові робити все можливе, щоб забезпечити спокійне і безпечне життя українському народові.

Як розповів під час заходу заступник начальника ГУНП в Черкаській області, полковник поліції Сергій Коваленко 15 дівчат та хлопців подолали дуже високий конкурс під час відбору майбутніх поліцейських.

«Бажаю вам закінчити навчання на відмінно, повернутися сюди та заступити на службу. Наша професія необхідна й важлива сьогодні, бо поліцейські, як і військові, захищають український народ та боронять Україну від російського загарбника. Ми разом рухаємося до Перемоги», - наголосив заступник начальника Главку.

За традицією під час урочистого моменту поліціянти вимовляли слова Присяги, які від сьогодні втілюються в діях кожного з них. На церемонії були присутні рідні та друзі нових поліцейських.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкащини.