31 серпня завершується збір пропозицій для внесення змін до генерального плану міста Черкаси

Головне Новини
31 серпня завершується збір пропозицій для внесення змін до генерального плану міста Черкаси

Департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради повідомляє про збір пропозицій до початку розроблення проєкту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Черкаси» відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Внесення змін до Генерального плану міста Черкаси планується розробити відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на виконання рішення Черкаської міської ради від 2022.06.23 № 26-16 «Про розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Черкаси» та затвердження аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу реалізації містобудівної документації».

Генеральний план населеного пункту є одночасно видом містобудівної документації на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту. Обов’язковою складовою генерального плану населеного пункту є план зонування території цього населеного пункту. Також, у межах визначених історичних ареалів у складі генерального плану населеного пункту визначаються режими регулювання забудови та розробляється історико-архітектурний опорний план.

Пропозиції надаються фізичними та юридичними особами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові особи, що звертається, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, державних норм, стандартів та правил.

Свої пропозиції у формі заяви можна подавати департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради до 31 серпня 2023 року за адресою: 18001, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36.
Далі департамент, як замовник проєкту містобудівної документації реєструє та передає пропозиції в якості вихідних даних майбутньому розробнику для подальшого врахування.

Шаблон заяви можна використати за посиланням: bit.ly/ZaGen2022

Про це пише прес-служба Черкаської міськради

Новини

30 Березня 2023

Отриману від UNICEF допомогу спрямовано до закладів освіти області

29 Березня 2023

Сотні вистав та благодійні заходи: як працював ляльковий театр цьогоріч

На Черкащині оголошені онлайн-аукціони з приватизації майнового комплексу дитячого оздоровчого комплексу

Олімпійський осередок Черкащини надав підтримку пораненому захиснику-спортсмену

Понад 6 тисяч черкащан захворіли на грип та ГРВІ за тиждень

28 Березня 2023

У Тальному попрощались із полеглим на війні помічником гранатометника

Черкаська міськрада провалила звернення до ВРУ щодо одностатевих шлюбів

На Золотоніщині засудили місцевого браконьєра

Депутатка просить заасфальтувати тротуар у Південно-Західному районі Черкас

У Черкасах пропонують облаштувати модульні громадські вбиральні

У Черкасах хочуть створити інтерактивну мапу доріг

У Черкасах відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого волонтера Павла Собка

Заступника міського голови Черкас звільнили з посади

Всі новини ⇢