Черкасці просять навести лад у маршрутках

Головне Новини
Черкасці просять навести лад у маршрутках

На сайті Черкаської міськради зареєстровано петицію з проханням зменшення вартості приїзду в маршрутках, аби навести лад.

«При підвищенні вартості проїзду було обіцяно покращення сервісу, але як бачимо – перевізники - неконтрольовані і роблять, що хочуть. Тому пропозиція така – визначити чіткі правила, при яких вартість проїзду 13 грн, якщо хоч один з пунктів не відповідає – знизити вартість. Дати перевізникам час – місяців три, і якщо вони виправили недоліки – і доведуть це – повернути вартість.

Інтервал руху автобусів має бути не більше 15 хв. протягом усього дня.

Автобус має ходити до 22:00 мінімум.

В автобусі має бути валідатор, який обов’язково працює і номер телефону служби, куди телефонувати у разі питань по валідатору.

В автобусі має бути кондуктор (водій, який і керує транспортом і обслуговую пасажирів – не підходить)

Зупинки має оголошувати гучномовець( не кондуктор який шепоче собі під ніс)

Автобус має зупинятись на кожній зупинці не питаючи «є на вихід?»

На дверях автобусу, а також на зупинках має бути розміщено розклад руху автобусу з вказаним інтервалом, кількістю автобусів на маршруті, а також номерами телефонів диспетчерів перевізників, куди люди мають право зателефонувати якщо автобус не приїхав вчасно

Автобус має бути приєднаний до системи ДЖПС та програми Dozor City –та обов’язково світитись в програмі завжди в робочій час маршрута.

Пропоную за кожен пункт який не співпадає – зняти 2грн.

І як всі розуміють – повинен бути контроль – призначити людину з посадою яка буде все моніторити, номер телефону якої буде доступне кожному містянину – і яка буде приймати скарги та пропозиції ,бажано ще й чат в вайбері або телеграмі – для інформування містян наприклад якщо автобус змінив маршрут, чи з’явився новий маршрут тощо», – зазначає автор петиції Марія Зозулева.

Підтримати петицію можна ТУТ.