Черкаські спецпризначенці вдосконалювали навички психологічної готовності

Головне Новини
Черкаські спецпризначенці вдосконалювали навички психологічної готовності

Спеціально підготовлений психологом вузькопрофільний тренінг з психологічної підготовки й тактики дій пройшли спецпризначенці Черкащини. Бійці вдосконалили навички необхідні їм в екстремальних умовах.

Поліцейські батальйону поліції особливого призначення Черкаської області на постійній основі займаються підвищенням свого професійного рівня з вогневої, тактичної та фізичної підготовки, зокрема з виїздом на полігон.

Під час таких занять психологом БПОП ГУНП в Черкаській області Інною Колос проводиться психологічна підготовка у вигляді тренінгів з метою формування психологічної готовності та рівня стресостійкості під час виконання завдань в екстремальних умовах.

Крім того, здійснюється психологічне супроводження відпрацьованих тактичних вправ, аналіз реакцій, емоційних та поведінкових станів, як індивідуального характеру, так і групових в цілому.

«Наші поліцейські батальйону поліції особливого призначення постійно підвищують свої уміння та навички. Кожен спецпризначенець — універсально підготовлений, зі знанням медичної, тактичної, вогневої, снайперської та іншої справи. Вони завжди розвиваються всебічно, витрачають вільний час на підготовку, працюючи над собою», - розповідає психолог Інна Колос.

Бійці спецпідрозділу відпрацювали ряд практичних вправ і технік на розвиток командного духу, на єдність, вміння слухати один одного та розуміти. Також говорили про роль кожного в команді, адже без цього вона не може бути успішною та ефективною.

«Психологічні тренінги ми проводимо постійно, адже в сучасних умовах проходження служби психологічна готовність є серед ключових у виконанні різного роду бойових завдань» -, наголошує Інна Колос.

Всі поліцейські активно брали участь та повною мірою впорались з поставленими завданнями. Захід здійснено в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, за сприяння першої леді Олени Зеленської

Новини

30 Березня 2023

Отриману від UNICEF допомогу спрямовано до закладів освіти області

29 Березня 2023

Сотні вистав та благодійні заходи: як працював ляльковий театр цьогоріч

На Черкащині оголошені онлайн-аукціони з приватизації майнового комплексу дитячого оздоровчого комплексу

Олімпійський осередок Черкащини надав підтримку пораненому захиснику-спортсмену

Понад 6 тисяч черкащан захворіли на грип та ГРВІ за тиждень

28 Березня 2023

У Тальному попрощались із полеглим на війні помічником гранатометника

Черкаська міськрада провалила звернення до ВРУ щодо одностатевих шлюбів

На Золотоніщині засудили місцевого браконьєра

Депутатка просить заасфальтувати тротуар у Південно-Західному районі Черкас

У Черкасах пропонують облаштувати модульні громадські вбиральні

У Черкасах хочуть створити інтерактивну мапу доріг

У Черкасах відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого волонтера Павла Собка

Заступника міського голови Черкас звільнили з посади

Всі новини ⇢