Черкаси підписали Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Карітас Маріуполь»

Головне Новини
Черкаси підписали Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Карітас Маріуполь»

Виконавчий комітет Черкаської міської ради та Благодійна організація  «Парафіяльний Благодійний фонд «Карітас Маріуполь» підписали  Меморандум про співпрацю. Це дозволить об’єднати зусилля для підтримки соціально незахищених верств населення як із числа внутрішньо переміщених осіб, так і жителів Черкас.

Міська влада Черкас намагається залучати різні можливості, аби підтримати соціально незахищені категорії населення, особливо у період воєнного стану. Одним із них стало підписання Меморандуму про співпрацю.

Його скріпили підписами Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та заступник директора «Парафіяльного Благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Євген Чако. У підписанні документа взяли участь заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава, представники департаменту соціальної політки Черкаської міської ради та його структурних підрозділів.

«Парафіяльний Благодійний фонд «Карітас Маріуполь» створений 2015 року і входить у Всесвітню мережу «Caritas Internationalis».  Їхня мета – допомога людям у скрутних ситуаціях незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Євген Чако розповів, що у зв’язку з бойовими діями в Україні організація переїхала до Черкас. Тут майже 60 фахівців допомагають людям продуктами харчуванням, гігієнічними наборами, речами, обладнанням у шелтери, здійснюють видачу грантів для переселенців (медичних чи грошових), надають юридичну й психологічну підтримку, облаштовують дитячий простір тощо.

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко поінформував, що ближчим часом у Черкасах відкриють тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб на 350 місць. Нині облаштовують ще одне приміщення на 150 місць, упродовж  наступного року мають відкрити ще кілька шелторів. Людей, які залишилися жити в Черкасах, планують працевлаштовувати й залучати до активного життя громади.

«Щиро дякую всім партнерам нашого міста за допомогу, всім, хто  долучається до роботи з підтримки внутрішньо переміщених осіб, наших містян, військовослужбовців, родин загиблих, – сказав Анатолій Бондаренко. – У цей важкий для України час важливо об’єднувати свої зусилля, аби зробити якомога більше для підтримки людей. Тільки так ми здолаємо ворога й відбудуємо нашу державу».

Як зауважив заступник директора «Парафіяльного Благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Євген Чако, їхня організація має підтримку донорів із усього світу, а  програми гнучкі й розраховані як на вимушених переселенців, так і на місцевих жителів.  Тож у Черкасах вони допомагатимуть із облаштуванням тимчасового житла для внутрішніх переселенців.

«Я бачу, як багато робить міська влада Черкас для прийому і облаштування внутрішньо переміщених осіб з різних міст України, в тому числі й Маріуполя, –  сказав під час підписання Меморандуму Євген Чако. – За підтримки донорів ми можемо реалізувати програми соціальної підтримки. Я сподіваюся на плідну співпрацю, яка допоможе нашим людям пережити проблеми, пов’язані з війною та пришвидшити Перемогу України».

«Підписання меморандуму відкриває, зокрема, широкі можливості для підтримки гуманітарних проектів та комунальних закладів соціальної сфери міста, – говорить заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава. – Це Територіальний центр надання соціальних послуг, Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Жага життя», Черкаський міський центр соціальних служб. Оскільки в умовах воєнного стану бюджет міста не може фінансувати всі видатки, за допомогою БФ «Карітас Маріуполь» сподіваємося залучити під проектну роботу додаткові фінансові ресурси, грантову допомогу закордонних донатів та міжнародних компаній. Ця співпраця дозволить нам підсилити роботу соціальної сфери Черкас і допомагати людям».

Пресслужба Черкаської міськради

Новини

21 Вересня 2023

СБУ зафіксувала понад 2 тис. фейкових мінувань з початку року: серед фігурантів - неповнолітні

На місці влучання уламків ракети працює 83 людей особового складу ДСНС (відео)

20 Вересня 2023

Чиновники Черкас пропонують депутатам продати приміщення на «Сєдова»

Сімом хасидам скоротили строк перебування в Україні через правопорушення

19 Вересня 2023

23 вересня у Черкасах обмежать проїзд центральною вулицею

За тиждень на Черкащині зафіксували 61 випадок захворювань на гострі кишкові інфекції

18 Вересня 2023

Щойно стався відбій тисячної тривоги на Черкащині

У ДТП загинув пішохід, поліція Черкас розслідує обставини

17 Вересня 2023

Юні фармацевтки з Тального розказали, чому обрали саме цю професію

В Україні за вісім місяців виявили 57 випадків ботулізму, двоє людей померли

16 Вересня 2023

У Черкасах відзначили паралімпійців

У Південно-Західному районі Черкас не буде водопостачання (адреси)

15 Вересня 2023

У Черкасах стартував чемпіонат області з дзюдо

Всі новини ⇢