Четверо черкаських новобранців долучились до поліцейської родини

Головне Новини

Присягу склали четверо молодих поліцейських. Спеціальні жетони новобранці отримали від начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Вячеслава Гуріна.

Про це повідомляє поліція Черкаської області.

Присяга на вірність Українському народові – знаменна подія в житті кожного з поліцейських. Адже після її прийняття, охорона прав і свободи людини, честь держави та її захист стає обов’язком. За усім, що відбувалося сьогодні на території Главку з гордістю в очах спостерігали батьки, рідні та друзі молодих поліцейських.

З вітальним словом до нового поповнення звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Вячеслав Гурін.

”Присяга долучила вас до великої поліцейської родини. Запам’ятайте цей день, бо він особливий. Слова присяги, якими ви урочисто присягнули – це не просто слова. З цього моменту ви берете на себе відповідальність і обов’язок забезпечувати правопорядок у державі, мир та спокій громадян. Будьте завжди наполегливими в досягненні поставлених цілей і сумлінними при виконанні визначених завдань”, – сказав Вячеслав Гурін.

Шість місяців поліцейські, які 19 січня отримали правовий статус, проходитимуть першопочаткову професійну підготовку, після чого почнуть виконувати службові обов’язки у Черкасах.