СМІЛА ЗНОВУ У ЖАЛОБІ: прощалися із загиблим Героєм Романом Дібрівкою

Головне Новини
СМІЛА ЗНОВУ У ЖАЛОБІ: прощалися із загиблим Героєм Романом Дібрівкою

У Покровському соборі Сміли відбулася друга поспіль на цьому тижні жалобна церемонія прощання з нашим земляком — 42-річним Романом Сергійовичем Дібрівкою. Він служив штаб-сержантом, командиром бойової машини — командиром відділення механізованого батальйону ЗСУ, а декілька днів тому отримав поранення, несумісні з життям, неподалік н.п. Синьківка Куп'янського району, що на Харківщині.

Герой виріс і проживав у Смілі. Тут він закінчив загальноосвітню школу № 10. Далі був призваний на строкову військову службу до лав ЗСУ. У 1999 році вступив до Миколаївського військово-автомобільного коледжу. Згодом працював майстром у Шевченківському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні №5 Одеської залізниці.

З початком повномасштабної російської агресії Роман Дібрівка без вагань пішов захищати Україну. Воював на Сумському, Бахмутському та Куп'янському напрямках, де й загинув.

У нашого загиблого земляка у Смілі залишилися батьки, дружина та рідний брат.

Слово у пам'ять Героя пролунало від представників місцевої влади, після чого над його тілом було звершено соборну панахиду, яку очолив настоятель Покровського храму протоієрей Микола Середич. Він звернувся до рідних, близьких і всіх присутніх з прощальним пастирським словом.

Поховали Романа Дібрівку на кладовищі у селі Велика Яблунівка, що у передмісті Сміли.

Проте у неділю 22 жовтня у Покровському соборі знову жалоба: прощатимуться із 40-річним смілянином Сергієм Батаргіним, який загинув під Бахмутом.

Олександр Слєпцовський