Талановитим вихованцям позашкільних закладів освіти вручили сертифікати на отримання премії

Головне Новини

Міський голова Анатолій Бондаренко, спільно із заступницею та кураторкою галузі Анастасія Чубіна вручили сертифікати на отримання грошової премії вихованцям закладів позашкільної освіти за високі досягнення у позашкільній діяльності, перемоги у міжнародних, всеукраїнських змаганнях, конкурсах та педагогічним працівникам, які підготували цих переможців.

Загалом сертифікати отримали двадцять дітей та сім педагогів.

«В нашому місті багато талановитих дітей, і це безсумнівно. Нещодавно ми вже вручали сертифікати на отримання премій та стипендій школярам та вихованцям мистецьких шкіл. А от сьогодні дійшла черга і до відзначення діток, які навчаються в закладах позашкільної освіти міста. Ці діти так само багато і завзято працюють, демонструють свої творчі, танцювальні досягнення, впевнено і завзято йдуть до перемоги, здобувають титули та звання на міжнародних, всеукраїнських змаганнях та конкурсах, чим, звісно, промоціюють наше місто», - відзначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Відзначимо, що цього року вперше надаєються таку премію, тож сподіваюсь це стане хорошим стимулом для подальших звершень.

Отже сертифікати отримали:

1.Ігнатко Анна, вихованка Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, переможниця міжнародного хореографічного фестивалю Freedom dance summer (місто Kitten, Болгарія).

2.Данільченко Мілана, вихованка гуртка «Майстерня в’язання» та «Дива із вовни» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, переможниця VI Всеукраїнської онлайн виставки – конкурсу «Талановиті! Наполегливі Успішні!»;

Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», м. Київ.

3.Самойленко Ангеліна, вихованка Народного художнього танцювального колективу «Театр танцю «ТАІР» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, неодноразова переможниця Першості Світу, володарка Кубку Європи, отримала світову першість з шоу-дисциплін; першість в міжнародному фестивалі мистецтв «Yula art fest».

4.Кузьміна Катерина, вихованка Народного художнього танцювального колективу «Театр танцю «ТАІР» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, неодноразова переможниця Першості Світу, володарка Кубку Європи, переможниця Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Травневий дивертисмент».

5.Куценко Софія, вихованка Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, переможниця міжнародного хореографічного фестивалю Freedom dance summer.

6.Зуєва Владислава, вихованка ізостудії «Юний художник» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», м. Київ.

7.Прасола Тимофій, вихованець Зразкового молодіжного театру-студії «Сучасник» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможець міжнародного Різдвяного фестивалю – конкурсу «Стежками Гоголя» .

8.Тимошенко Марія, вихованка Зразкового молодіжного театру-студії «Сучасник» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця міжнародного Різдвяного фестивалю – конкурсу «Стежками Гоголя».

9.Заболотна Анастасія, вихованка Зразкової студії «Браво» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця в міжнародному багатожанровому двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «GOLDEN FEST».

10. Шпортко Яніна, вихованка Зразкової студії «Браво» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», отримала гран-прі в міжнародному багатожанровому двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «GOLDEN FEST».

11.Грицик Поліна Іванівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» комунального позашкільного навчального закладу «Міська станція юних техніків», переможниця обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі Україно!» у розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки» за роботу «Аеромобіль».

12.Хонько Назар, вихованець Зразкового художнього колективу школи-моделей «Стиль» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможець міжнародного очно-дистанційного 2-турового конкурсу-фестивалю учнівської та студентської творчої молоді «Створюй своє майбутнє зараз!»

13. Шуст Кіра, вихованка Зразкового художнього колективу «Вернісаж» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, переможниця Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

14.Мошняга Аліса, вихованка шоу-гурту «Анфас» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця міжнародного фестивалю «Freedom of dance».

15.Андрієнко Софія, вихованка секції аеробної гімнастики та акробатики «Атлетіко» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця міжнародних змагань «TURUM URHEILULIITTO», є членом збірної України з гімнастики, має спортивний і дорослий розряд.

16.Огородня Аріна, вихованка Зразкового ансамблю сучасного та спортивного танцю «Ірбіс» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця в категорії Street Show Вища ліга, в змаганнях ВГО «СПОРТИВНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ».

17.Чижик Анна, вихованка шоу-гурту «Анфас» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця переможниця міжнародного фестивалю «Freedom of dance» напрям «МАФІЯ».

18.Барська Євгенія, вихованка Зразкового ансамблю сучасного та спортивного танцю «Ірбіс» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», переможниця в міжнародному фестивалі-конкурсі «New Wave».

19.Солод Каріна, вихованка Зразкової студії естрадної пісні «Нон-стоп» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», лауреат І премії міжнародного благодійного конкурсу-фестивалю мистецтв «Моя країна Україна».

20. Сторчак Андрія, вихованець гуртка «Юні кореспонденти» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси», лауреат на міжнародному дитячому кінофестивалі «Kids Movie Fest» за два короткометражні фільми «Шерлок Голмс. Собака Баскервілів», переможець на міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» у категорії «Відеоробота» з фільмом «Стежина».

А також наступні педагоги:

1. Борона Ганна Василівна, керівник Зразкового молодіжного театру-студії «Сучасник» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси (підготувала Тимошенко Марію, у списку за №8).

2.Чернюк Лідія Валентинівна, керівник гуртка «Дива із вовни» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.(підготувала Данільченко Мілану Володимирівну, в списку № 2)

3.Сухенко Вікторія Петрівна, керівник Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. (підготувала Куценко Софію Сергіївну та Ігнатенко Анну Андріївну, в списку №1 та №5).

4.Нестеренко Тамара Вікторівна, керівник Народного художнього танцювального колективу «Театр танцю «ТАІР» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. (Кузьміна Катерину Олександрівну та Самойленко Ангеліну Олександрівну, у списку №3 та №4)

5.Коваленко Анжела Олександрівна, керівник Зразкового художнього колективу «Вернісаж» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. (підготувала Шуст Кіру Олегівну, у списку №13)

6.Чередник Надія Федорівна, керівник гуртка «Юні кореспонденти» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» ( підготувала Сторчака Андрія, у списку №11).

7.Потапенко Марина Олександрівна, керівник гуртка «Стиль» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» (підготувала Хонько Назара, у списку №12)

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Новини

2 Грудня 2022

На Черкащині діє «жовтий» графік відключень електроенергії

1 Грудня 2022

Відсьогодні у Черкасах вуличне освітлення тимчасово не вмикатимуть

У Черкасах відкрили інтеграційний хаб для переселенців

30 Листопада 2022

Лептоспіроз, сказ, хвороба Лайма: профілактика зооантропонозних інфекцій у Черкаській області

Масштабна автотроща: в аварії в Черкасах постраждало кілька людей

Оприлюднено результати контролю якості атмосферного повітря в Черкасах за жовтень

29 Листопада 2022

Жителя м. Кам’янка підозрюють у незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу

Черкащанам пояснили, як викликати «швидку» в умовах перебоїв електроенергії та зв’язку

Ухилення від мобілізації – черкащанину повідомлено про підозру

28 Листопада 2022

Майже у 600 черкащан виявили коронавірус

Медики екстренки Черкащини навчались, як реагувати під час хімічної небезпеки

У Черкасах боржникам за світло надходитимуть СМС-повідомлення

27 Листопада 2022

На Черкащині триває форсована вакцинація дітей від поліомієліту

Всі новини ⇢