У Черкасах стартував чемпіонат області з дзюдо

Головне Новини
У Черкасах стартував чемпіонат області з дзюдо

112 учасників показують свої спортивні здобутки і виборюють право взяти участь у чемпіонаті України, який відбудеться у Львові наприкінці вересня.

Нині на спортивному татамі змагаються 7 команд: з міста Черкас та району, Чорнобаю, Канева, Корсунь-Шевченківського, Шполи, Драбова.

У відкритті змагань взяли участь представники міської та обласної влади, галузі фізкультури і спорту.

Хвилиною мовчання вшанували памֹ’ять полеглих захисників України і подякували тим, хто зараз на передовій боронить кордони рідної держави.

Від імені міського голови Анатолія Бондаренка і влади Черкас учасників чемпіонату привітав секретар Черкаської міської ради, голова Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області Юрій Тренкін.

У підсумку судді мають відібрати 16 кращих спортсменів серед юнаків та дівчат, які представлять Черкащину на всеукраїнському чемпіонаті.

«Зазначу, що черкаські дзюдоїсти показують хороші результати на змаганнях. Приміром, наші спортсмени віком до 16 років нещодавно посіли третє командне місце в Україні. Серед учасників нинішнього чемпіонату є явні лідери, тому сподіваємося теж отримати призові місця на всеукраїнському чемпіонаті. Дякую всім тренерам, які в умовах воєнного стану продовжують тренувати дітей і молодь і підтримують кращі традиції української школи дзюдо», – відзначив головний суддя змагань, суддя національної категорії Віктор Король.

 Про це повідомляє Черкаська міськрада.