Зустріч із родинами загиблих військових відбулася у міській раді

Головне Новини

Міська влада буде надавати всебічну підтримку родинам воїнів, які поклали своє життя в боротьбі за незалежність України. Про це йшлося під час зустрічі, яку організували у Черкаській міській раді. Участь у ній взяли міський голова Анатолій Бондаренко, його заступниця Марина Гаркава, представники різних підрозділів Черкаської міської ради, центру комплектування та соціальної підтримки та члени родин загиблих військових.

Під час робочої зустрічі обговорили нагальні питання щодо отримання статусу родича загиблого, оформлення різноманітних пільг від держави та міста і необхідних для цього документів.

«Я розділяю ваш біль. Загибель кожного захисника України – це непоправна втрата для кожного члена нашої Черкаської громади. Тому обіцяю, що у Черкасах сім’ї загиблих і зниклих безвісти отримуватимуть необхідну підтримку і допомогу», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Підтримка захисників та їхніх родин – наразі пріоритет для нашої роботи. Допомога сім’ям загиблих захисників України передбачена «Комплексною програмою соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси на 2022-2024 роки». Нещодавно до програми ми внесли зміни, і тепер пільги й виплати поширюються також на сім’ї захисників, які вважаються зниклими безвісти», – повідомила заступниця міського голови Марина Гаркава.

Як зауважила заступниця директора департаменту соціальної політики Валентина Литвинович, за рішенням виконавчого комітету родинам загиблих або зниклих безвісти воїнів у Черкасах надаватимуть пільги на оплату житлово-комунальних послуг – 25%; щорічну грошову допомогу на оздоровлення на кожного члена сім’ї – 5 000 грн; щорічну допомогу до Дня знань на кожну дитину шкільного віку – 6 500 грн; щомісячну стипендію кожному члену сім’ї – 6 000 грн. та іншу соціальну підтримку.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Новини

2 Грудня 2022

Стартувала благодійна акція «Стань святим Миколаєм для дитини, у якої війна забрала тата»

На Черкащині діє «жовтий» графік відключень електроенергії

1 Грудня 2022

Відсьогодні у Черкасах вуличне освітлення тимчасово не вмикатимуть

У Черкасах відкрили інтеграційний хаб для переселенців

30 Листопада 2022

Лептоспіроз, сказ, хвороба Лайма: профілактика зооантропонозних інфекцій у Черкаській області

Масштабна автотроща: в аварії в Черкасах постраждало кілька людей

Оприлюднено результати контролю якості атмосферного повітря в Черкасах за жовтень

29 Листопада 2022

Жителя м. Кам’янка підозрюють у незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу

Черкащанам пояснили, як викликати «швидку» в умовах перебоїв електроенергії та зв’язку

Ухилення від мобілізації – черкащанину повідомлено про підозру

28 Листопада 2022

Майже у 600 черкащан виявили коронавірус

Медики екстренки Черкащини навчались, як реагувати під час хімічної небезпеки

У Черкасах боржникам за світло надходитимуть СМС-повідомлення

Всі новини ⇢